COFFEETOX'U ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR.?

COFFEETOX ALIRKEN ŞUNLARA DİKKAT ETMENİZİ İSTİYORUZ.!

1.) Pahalı bir ürün.Çünkü; Çok zor bulunan ve çok zor temin edilen bir yeşil kahve cinsi olmakla beraber, gelişi ve maliyeti çok pahalı.

2.) Lezzetli değil. Çünkü; Kahvenin kendisi orjinalinde acı. Ayrıca tatlandırıcı veya her hangi bir kimyasal içermez...

3.) Ürünü kullandığınız süre boyunca, Akşam yemeğinden sonra, Çay, kahve içilmez.Meyve ya da kuruyemiş yenmez.
Çünkü; Bütün bu unsurlar, ürünün çalışmasını olumsuz etkiler...

4.) MİDE KORUYUCU KULLANMANIZ GEREKEBİLİR.! Çünkü; Midesinde Reflü, Gastrit veya Ülseri olanlar ya da olmaya başlayanlarda başta koku ve tad hassasiyeti ile birlikte bulantı ve kusma olabilir.

5.) KAPIDA ÖDEME YOKTUR.! Çünkü; Yanlış alıcı ismi ve yanlış adres veriliyor

6.) ÜRÜN İADESİ YOKTUR.! Çünkü; Dünyanın bir ucundan, bulmakta ve getirmekte zorlandığımız böylesine özel bir ürünün, paketi açıldıktan sonra, iadesi ile birlikte, "çöpe atılarak imha edilip, israf edilmesini istemiyoruz."

7. COFFEETOX İLAÇ ya da ZAYIFLAMA ÜRÜNÜ DEĞİLDİR. Çünkü Yeşil Kahve; Kavun, kiraz, kayısı, mürdüm eriği ve incir çekirdeği gibi,  bir meyve çekirdeğidir. Zayıflamayı ise vücut, Leptin hormonu salgıladıktan sonra kendisi yapar. Ayrıca alınan sonuçlar, kişiye ve metabolizmaya göre değişiklik gösterir.

8.) COFFEETOX SİNEMAKİ TARZI BİR BAĞIRSAK ÇALIŞTIRICI DEĞİLDİR.! Yukarıda da belirttiğimiz gibi, yediğimiz yiyeceklerin bağırsak duvarlarında oluşturduğu kabukların, (tıpkı kavun, kiraz, kayısı, mürdüm eriği, dut, kara dut, çilek, şeftali veya incir gibi ) çözülmesini ve içtiğimiz su ile birlikte dışarı atılmasına yardımcı olur. BURADAKİ İFRAZATLAR VÜCUTTAN ATILIRKEN, SU ŞEKLİNDE BOŞALTIM OLUR. Ancak su şeklindeki sıvı boşaltımı ishal ile karıştırılmamasını özellikle rica ediyoruz. 

Çünkü;
İshal bir hastalık olup, yediğimiz yiyeceklerin emilimi olmadan dışarı atılması anlamına gelir. Oysa Coffeetox'la boşaltım olurken, ağrı ya da sancı yaşanmaz.!