Kullanım Videolarımızı
Hemen İzleyin. 


Tanıtım Videosu  Tanıtım Videosu


 

COFFETOX ULTRA GOLD KULLANIMI;

Coffeetox'u kullanırken, bazı noktalara dikkat cekmek istiyoruz: Coffeetox sinemaki tarzı bağırsak çalıştıran bir ürün değil. Aç karnına aldığı için yediğiniz yiyeceklerle teması dahi söz konusu olmaz.

Coffeetox, bugüne kadar yediğiniz yiyeceklerin bağırsak duvarlarında oluşturduğu kabukları, (tıpkı kavun, kiraz, kayısı, dut, çilek, şeftali veya incir gibi..) çözer ve içtiğimiz suyun yardımı ile de bunları dışarı atar.

Boşaltım esnasında asla ağrı ya da sancı olmaz. Ancak, bağırsaklarda oluşan kabuklar sandığımızdan daha fazla kalın veya sert ise, burası çözülmek için  sünger gibi sıvı toplar ve kısa süreli şişkinlik ve  buna bağlı olarak karın kaslarında gerilme yaşanabilir.

Peki Coffeetox'un içeriğinde ne var.?

Yeşil kahve, Üzüm çekirdeği, Yeşil çay, Isırgan otu, Kiraz sapı, Mısır püskülü, Çörek otu, Mate yaprağı, Hibiskus, Funda ve  Biberiye. 35 yaşında ve  75 kilo olan birisinin bağırsakları, ortalama 16 kiloya varan gaita *yani dışkı) toplayabiliyor.

Coffeetox ile bize 40 günde 7 kilo ila 14 kilo arasında fazlalıkların atıldığına dair geri dönüşler oluyor. Ancak bu oran; Haliyle, kişiden kişiye veya Metabolizmadan metabolizmaya göre değişiyor. 

SİZDEN RİCAMIZ, ÜRÜNDEN EN İYİ VE TAM SONUÇ ALMAK İÇİN BİZLERİN TECRÜBE İLE SABİT KULLANIMLA İLGİLİ TAVSİYELERİMİZE UYMANIZ.

BU KONUYA HASSASİYET GÖSTERMENİZİ ÖZELLİKLE SİZLERDEN RİCA EDİYORUZ.!!!

Coffeetox için en ideal kullanım saati Aksam 17:00 - 18:00 veya en geç saat 19:00 olmalıdır. Çünkü bu saatler, beden deşarj saatimiz. 

KULLANIM ŞEKLİ:

Normalde Türk kahvesi gibi cezvede pişirilmesi gerekirken, bağırsaklardaki Candida (Kandida) zararlı bakterisinin varlığından ve bu bakterinin tatlıyla beslenmesinden dolayı, ürünün bağırsaklara inmesini ve etkisini daha çabuk göstermesini sağlamak üzere, meyve suyu ile almamız gerekiyor. Mide bunu komposto olarak değerlendiriyor ve kahvenin bağırsaklara inmesiyle etkisini ve gücünü arttırıyoruz. 

Şimdi şunu diyebilirsiniz; "Meyve suları sağlıklı değil.! Doğrudan suyla ya da komposto tarzı doğal bir şeyle  alamaz mıyız.?" Cevabımız;  "Evet biz de sizin gibi düşünüyoruz" Ancak bağırsaklarımız da sağlıklı değil. Bizim amacımız, ürünün bağırsağa inmesini sağlamak. Meyve suyu ile aldığımızda midemiz bunu, komposto olarak değerlendirir ve böylece bağırsağa inmesi kolayca sağlanır.

Bu konuda ayrıntılı bilgi isterseniz,

0532 258 5393 no.lu direkt hattımızı arayabilir ve arkadaşlarımızdan ayrıca  destek alabilirsiniz.

Bizzat deneyip, tecrübe ederek tavsiye ettiğimiz 4 meyve suyu var:

1. Gün (2 bardak) Ananas suyu
2. Gün (2 bardak) Şeftali suyu
3. Gün (2 bardak) Nar suyu
4. Gün (2 bardak) Vişne suyu 

Yine tecrübe ile sabit 2 marka var.

1. Cappy
2. Tamek
Bu iki markanın yukarıda saydığımız meyve suları  bulunamazsa, onu geçip, bulduklarınızla, sırasıyla devam edebilirsiniz.

Bu meyve sularının ve bu markaların haricinde, asla başka bir şey kullanmayın.!

* Ürün aç karnına ve saat 17:00 ila saat 19:00 arasında yukarıda saydığımız meyve suları ile (2 su bardağı şeklinde) alınmalıdır.

* İlk 4 gün verdiğimiz sıraya göre, bu meyve suları ile alacağız. Ve hangisi ile en iyi boşaltımı sağlarsak, kalan günlerde onunla devam edeceğiz.

* ANCAK 5. gün içeriğinde "keçi boynuzu gamı" olan, LE PORTA portakallı gazozla da almanızı tavsiye ederiz.

Zira, bir çok kullanıcımız bu gazozdan ziyadesiyle memnun kaldılar. LE PORTA portakallı gazoz, Bim marketlerde kolayca temin edilebilen bir marka.

* Üründe ölçü; 1 SİLME ÇAY KAŞIĞI...(ASLA FAZLA KULLANMAYIN.!) 

Alırken; İsterseniz bardağın içerisine koyabilirsiniz ya da SİLME 1 ÇAY KAŞIĞI  COFFEETOX'U DİREKT AĞZINIZA KOYARAK, ÜZERİNE 2 SU BARDAĞI  MEYVE SUYU DA İÇEBİLİRSİNİZ.

Her 2 yöntem de aynıdır ve doğrudur. Sizin için en kolay hangi şekilde olacaksa, o şekli tercih edebilirsiniz. Meyve suyu ile aldığımızda, mide bunu komposto gibi algılayacağı için, bu algıyı güçlendirmek adına, (Ürün alımından hemen önce veya Ürün alımından hemen sonra.) Portakal, mandalina, greyfurt, limon hariç (!) Nar, Kivi gibi mevsim meyvelerini  yemenizi özellikle öneririz.

30 dakika sonra ise, akşam yemeği yiyebilirsiniz. Akşam yemeği canınız yemek istemezse, kendinizi zorlamayın.! Ama yemeniz iyi olur... 

Akşam yemeğinde, mayalı olduğu veya gaz yaptığı için, Yoğurt Ayran, Çiğ soğan, Çiğ sarmısak, Pırasa, Turşu, Kuru fasulye, nohut, barbunya, mercimek ve börülce olmasın. (Ancak bunlar, gündüz yenilebilir.!) 

Akşam yemeğinden 30 dakika sonra, Yatana kadar en az saat başı 2 bardak su içecegiz. Su oranı isterseniz yarım saatte bir de olabilir. Su içmede, sınır yoktur. Bunda da kendinizi zorlamayın. 

Ürün içeride işlevini yaparken, SU haricinde alacağımız her unsur, Özellikle çaydaki  "tein" maddesi Kavrulmuş, kömürleştirilmiş  kahvelerdeki "kafein" Yemeklerden sonra yenilen tatlı veya meyvelerdeki  "asit" ile  Kuru yemişlerdeki  "aromalar" ürünün çalışmasına ve etkisine olumsuz tesir ediyor. Bu nedenle yatana kadar sadece ve sadece SU TÜKETECEĞİZ.

Ürünü aldıktan sonra, yediğimiz yiyeceklerin  bağırsak duvarlarında oluşturduğu kabuklar, sünger gibi su toplamaya başlar.! Kısa süreli şişlik yaşarsınız. Bağırsak duvarlarında oluşan kabuklar şayet çok kalınlaşmış ise, şişkinlik kaburgalarınıza kadar çıkar ve guruldanmalar başlar.

2 saat ila 4 saat arasında da buradaki kabuklar çözülür ve sıvı (su) şeklinde boşaltım gerçekleşir. Ancak bu süre, bazı kişilerde 1 saat ila 3 saat arasında da olabiliyor. Bunu da dikkate alarak, asla bir yere gideceğiniz zaman ürünü almayın.

Coffeetox'u sabırla ve ara vermeden kullanmak çok önemli.! Zira ara vermek, yeniden başladığımızda, sil-baştan etkisi yapacaktır.

MİDESİNDE DAHA ÖNCEDEN YANMA veya EKŞİME OLAN GASTRİT, REFLÜ veya ÜLSER hastaları, BİZİM ÜRÜN DAHİL, ÇİĞ SALATA BİLE YESELER, SORUN YAŞAYABİLİRLER. Bu gibi sıkıntıları olanların, mutlaka doktorlarıyla görüşerek, rahatsızlıklarına göre "Mide koruyucu" almaları gerekiyor. Her ağrı kesicinin diş ağrısına iyi gelmediği veya her ağrı kesicinin baş ağrısını geçirmediği ya da her ağrı kesicinin eklem ağrılarına son vermediği gerceğini dikkate alarak, HER MİDE KORUYUCUSUNUN DA SİZE FAYDASI OLAMAYACAĞINI BİLMENİZİ VE KULAKTAN DOLMA BİLGİLERLE, 
MİDE KORUYUCU ALMAMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

ÇÜNKÜ; 
SEYAHAT ESNASINDAKİ MİDE BULANTISINA DA MİDE KORUYUCU VERİLİYOR. OYSA SİZİN RAHATSIZLIĞINIZ,  REFLÜ, GASTRİT veya ÜLSER OLABİLİR.

HATTA BURALARDA, YANİ MİDEDE, 1 VEYA BİRDEN FAZLA BAKTERİ SÖZ KONUSU OLABİLİYOR. O yüzden mutlaka uzman bir doktor kontrolünde ilaç alımı yapmanızı rica ediyoruz.

Ana başlık altında toplarsak;

1.) Aç karnına, saat 17:00 ila 19:00 arasında günde 1 defa "VE MÜMKÜNSE, AYAKTA İKEN" alınır.  

2.) "SADECE SİLME 1 ÇAY KAŞIĞI" içilir. 

3.) Ürün alındıktan 30 dk sonra mutlaka akşam yemeği yenilir. Akşam yemeğinde çiğ soğan, çiğ sarmısak, ayran, turşu, yoğurt ve bakliyatlardan uzak durulur.

4.) Aksam yemeğinden 30 dk sonra da yatana kadar su içilir. Yediğiniz yiyeceklerin bağırsak duvarlarında oluşturduğu kabuklar cözülür çözülmez, içtiğiniz su bunları dışarı atsın.

Özetlemek gerekirse;
Aksam saat 17:00 ila 19:00 arası "Aç karnına" , "Silme 1 cay kaşığı" Coffeetox'u, "2 su bardağı""Cappy veya Tamek"

1. Gün ananas suyu
2. Gün şeftali suyu
3. Gün nar suyu
4. Gün vişne suyu
5. Gün Le porta portakallı gazoz ile alıyoruz

30 dk SONRA AKŞAM YEMEĞİ YİYORUZ.

Akşam yemeğinde; Çiğ soğan, Çiğ sarmısak, Ayran, Yogurt ve turşu ile Nohut, kuru fasulye, barbunya ve börülce asla olmasın.

Akşam yemeğinden yarım saat sonra da yatana kadar sadece ve "sadece su içecegiz"

5 günün sonunda, bağırsaklarınızdaki Candida zararlı bakterisinin yoğunluğuna göre, en iyi boşaltımı hangi meyve suyu ile elde edersek, kalan günlerde o meyve suyu ile devam edeceğiz.

COFFEETOX ÇAY SOSU KULLANIMI;

Coffeetox: Siz de bizim gibi; SABAH YORGUN UYANANLARDANSANIZ, UYKUYA DOYAMIYORSANIZ, SÜREKLİ UYUMA İSTEĞİ DUYUYORSANIZ, KİTAP OKUYAMIYORSANIZ, OKUDUĞUNUZU ANLAYAMIYORSANIZ, HAFIZA VE HATIRLAMA ZORLUĞU ÇEKİYORSANIZ, HEP HALSİZSENİZ, ARABA KULLANAMIYORSANIZ, DİREKSİYON BAŞINDA UYUKLUYORSANIZ, GECE ARAÇ KULLANIYORSANIZ, NÖBETE KALANLARDANSANIZ, 
SÜREKLİ YORGUNSANIZ, ÇABUK HASTA OLANLARDANSANIZ EKLEM YERLERİNİZ DAHİL, HER YERİNİZ AĞRIYORSA, DİNÇ, DİNAMİK VE ZİNDE OLAMIYORSANIZ,  VEYA YILDIZINIZ HEP DÜŞÜYOR VE ÇOK ÇABUK YORULUYORSANIZ,

YA DA AYNI SIKINTILARI, OKULA GİDEN ÇOCUKLARINIZ YAŞIYOR VE SINAVLARDA DA HİC BAŞARILI OLAMIYORSA... Üzülmeyin. Çünkü; "COFFEETOX ÇAY SOSU"  Bütün bunları ortadan kaldırmaya yetiyor.

Günde 1 defa, sabah aç karnına, 1 bardak çay içerisine, 1 çay kaşığı koyuyor 2 dk karıştırıp, içiyoruz. Veya 
1 çay kaşığı ağzımıza koyup,  1 bardak su ile yutuyor üstüne 2 bardak çay veya  tüm diğer kahvelerden tüketebiliyoruz 30 dk sonra da kahvaltı yapıyoruz.

Çay sosu bir ilaç değildir. Hastalıkları tedavi etmez.! Hastalıkların tedavisi için mutlaka doktora gidilmeli ve yazılan reçetelere aynen uyulmalıdır.