Coffeetox'un Bakanlık Onayı Var mı?

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre temizlik malzemeleri, yani deterjanlar, kozmetik ürünleri ve ilaçlar, Sağlık Bakanlığı'nın onayı ile imal edilir.Gıda maddeleri ise, Tarım ve Orman  Bakanlığı'nın izni ve de denetimleri ile üretilmektedir. Coffeetox da içerisinde hiç bir katkı maddesi veya kimyasal barındırmayan, % 100 doğal bir gıdadır. Haliyle, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın izni ve denetimi ile üretilmektedir.

SONUÇ ALMADA SÜRECİ OLUMSUZ ETKİLEYEN UNSURLAR NELERDİR.? 

Kronik bağırsak sendromu yaşayanlar, antidepresan kullananlar, uyku sorunu çekenler, eksik dişleri olanlar veya az çiğneyenler, genetik hastalıkları ya da hormon bozuklukları olanlar, düzensiz beslenenler ile uzun süreli bağırsak tembelliği ve kabızlık sorunu yaşayanların sureci uzun, sonucu geç olabiliyor... 

Bu gibi durumlarda, bu kişilerin ara vermeden ikinci paketi kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Kullanacak kişinin yaşı, cinsiyeti, mesleği, evli veya bekar olması, dişlerinin ve ciğnemesinin miktarının eksikligi, uyku ve uyuma bozukluğu, hormonal veya genetik bir rahatsızlığının olması, bağırsak doluluğu ya da bağırsaklardaki kabuklaşmanın sertliği veya kalınlığı ile daha başka bir çok unsur da sonucu olumlu veya olumsuz etkiler. 

Biz size, bize gelen geri dönüşlere göre bilgilendirme yapıyoruz. Buna bağlı olarak sizdeki sonuçları ise, 40 günün sonunda birlikte göreceğiz.

BOŞALAN BAĞIRSAKLAR TEKRAR DOLAR MI.?

"Tıkanmış bir lavaboyu açtıktan sonra tekrar tıkanır mı.? Veya Kireçlenmiş çaydanlık temizlendikten sonra, tekrar kireç yapar mı.? Taşlardan yani tartardan temizlenen dişlerde tekrar tartar olur mu.?"Derseniz,Hepsine cevabımız; EVET olur. İnsan vücudu da böyle.Dişlerinizde eksik varsa ya da tam çiğneme olmuyorsa veya yediklerimize dikkat etmezsek, evet tekrar kilo alımı veya bağırsak tıkanıklığı olur.Ama bu sürenin uzun olması, sizin dikkatinizle eş orantılı olacaktır.

EMZİREN ANNELER KULLANABİLİR Mİ.?

Ciddi bağırsak tembelliği ve kabızlık sorunu çeken ve bebeği 40 gününü doldurduktan sonra doktorlarının bilgisi ve onayı ile Coffeetox kullanan, emziren annelerimiz oldu. Onlar bir sorun yaşamadığı gibi, bebekleri de kabızlık sorunu çektigi için, anneleri ile beraber, onlarda da rahatlama oldu. 

Ancak çok çok acil bir durum söz konusu değilse, normal şartlarda biz yine de bebeğin 2. ayını doldurması gerektiğini özellikle vurguluyoruz. Bebek metabolizmasına bakıldığında,  Fizyoterapistlerin ortak görüşü ise şu yönde :

"Bebek 4. Aydan sonra hareket etmeye başlar. Yatarken dönmek veya oturmak için doğrulma gayretleri, bebegin karın kaslarının gelişmesini sağlıyor." Bebeklerin karın kaslarının gelişmeye başladığı bu dönemde, yani bebek 4. ayını doldurduktan sonra kullanılması, çok daha doğru olur.

HAMİLE OLANLAR KULLANABİLİR Mİ.?

Yalnızca bizim ürünü değil, hamilelik döneminde doktora danışılmadan, doktorun onayı alınmadan, hiç bir ürünün kullanmaması gerekiyor. Çünkü bu dönemde İçilecek suyun niteliği ile yenilecek ekmeğin cinsi bile önem taşıyabilir. 

Coffeetox için ise, doktorları izin ve onay verirse, rahatlıkla kullanılabilir...