Coffeetox Nasıl Kullanılır?

Günde 1 kez ve sadece, Saat 17:00 ila 19:00 arasında aç karnına, akşam yemeğinden, yarım saat önce alacağınız  "silme 1 silme çay kaşığı" Coffeetox, bağırsaklarda biriken gaitaların parçalanarak çözülmesini sağlar. 

BUGÜNE KADAR YEDİĞİMİZ YİYECEKLERİN BAĞIRSAK DUVARLARINDA OLUŞTURDUĞU KABUKLARIN ÇÖZÜLDÜKTEN SONRA, İÇTİĞİMİZ SU DA  BU PARÇALARIN  VÜCUTTAN  ATILMASINI SAĞLAR...

* Burada dikkat edilmesi gereken nokta:"Coffeetox sinemaki tarzında bağırsakları çalıştıran veya ishal eden bir ürün değildir.!

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Coffeetox,

YEDİĞİMİZ YİYECEKLERİN BAĞIRSAK DUVARLARINDA OLUŞTURDUĞU KABUKLARI ÇÖZER, İÇTİĞİNİZ SU DA BURADA ÇÖZÜLEN KABUKLARI ALIP, VÜCUTTAN TAHLİYE EDER.

Bazı kullanıcılarımız soruyorlar:

"Coffeetox ishal mı yapıyor.? HAYIR.!!! COFFEETOX İSHAL YAPMAZ.!

İÇTİĞİNİZ SUYUN, ÇÖZÜLEN GAİTAYI,  YANİ DIŞKILARI DIŞARI ATMASI, İSHAL DEĞİLDİR.!

Normalde  Türk kahvesi şeklinde pişirilip tüketilmesi düşünür. Ancak, bağırsaklarda bulunan Candida (Kandida) zararlı bakterisi tatlıyla beslendiği için, ürünü meyve suyu ile almamız gerekiyor. 

Coffeetox iMeyve suyu ile alındığında, mide bunu komposto olarak değerlendirir ve bağırsağa inmesi ile etkisi daha kolay ve güçlü olur.

1. Ananas suyu
2. Şeftali suyu
3. Nar suyu
4. Vişne suyu
5. Le Porta portakallı gazoz

Tavsiye ettiğimiz markalar
1. Cappy
2. Tamek

YILDA KAÇ KERE KULLANILIR?

Çok çok olağanüstü bir olumsuz durum söz konusu degilse, yılda 1 defa, en az 40 günlük paket kullanılması yeterli oluyor. 

Ancak kronikleşmiş rahatsızlıklarda, ara verilmeden ikinci 1 paketin daha  kullanılmasını, tavsiye edebiliyoruz...